PLATINUS.PL
Andrzej Kowalczyk

ul. Bronowska 58 I piętro
03-995 Warszawa
tel.: +48 664 496 913
tel.: +48 22 615 82 79
fax: +48 22 244 25 04
biuro@platinus.pl

O firmie

Biuro Rachunkowe PLATINUS.PL powstało w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na rynku małych i średnich przedsiębiorstw na profesjonalne usługi księgowe. Firmę tworzą księgowi, posiadający licencje MF, z wieloletnim doświadczeniem w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Posiadamy ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych.

Nasz podstawowy cel to odciążenie naszych klientów, oferując kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową. Chcemy zadbać o powierzone nam finanse w taki sposób, aby nasi klienci mieli więcej czasu na zajęcie się własną firmą.

Nasza oferta zapewnia profesjonalne usługi za przystępną cenę. Ceny i rodzaj naszych usług skalkulowaliśmy w taki sposób aby były jak najkorzystniejsze dla klientów.

Pomagamy i doradzamy. Z naszych doświadczeń wiemy, jak wiele problemów i pytań mają na co dzień mali i średni przedsiębiorcy z zakresu księgowości, podatków czy kadr.

Firmom i osobom rozpoczynającym działalność pomagamy w stawianiu pierwszych kroków w świecie biznesu. Doradzamy jak zorganizować prowadzenie firmy oraz wybrać źródła finansowania.

Jesteśmy zawsze dostępni. Kontakt z klientem z naszej strony jest ograniczamy do niezbędnego minimum. Nie chcemy Państwa niepotrzebnie niepokoić. Nasi klienci mogą kontaktować się z nami w sposób nieograniczony przez całą dobę.

Nowoczesne technologie. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z zakresu informatyki i oprogramowania. Klienci korzystający na co dzień z Internetu otrzymają od nas wszystkie potrzebne dane i zestawienia w postaci elektronicznej.

Dbamy o bezpieczeństwo danych i informacji. Wszelkie otrzymane od klienta informacje i dokumenty są pilnie chronione, a wszelkie zbędne rzeczy profesjonalnie niszczone.